|

Zbulohet i dashuri i ri i Tunës?! (Foto)

loading...

\r\nKëngëtarja shkupjane Tuna, pak kohë më parë ka përfunduar lidhjen e shumë përfolur me Cozman.\r\nKohët e fundit ajo është parë shumë në shoqëri të Yll Limanit, kështu disa media duke konstatuar se mes tyre ka diçka, por Ylli e ka mohuar një gjë të tillë, shkruan lajmi.net.\r\n\r\nBurime të afërta me çiftin për Lajmi.net thonë që artistja seksi është në lidhje me vëllaun e Robert Berishës, Patrisin.\r\n\r\nPatrisi dhe Tuna janë parë bashkë në disa vende, fotografi këto që vetë këngëtarja i ka publikuar në Snapchat.\r\n\r\nI kontaktuar nga Lajmi.net, Patris Berisha tha se kjo nuk është aspak e vërtetë.\r\n\r\nMadje, kur u pyet nëse janë në lidhje, sikur edhe u nervozua. Ai tha që kurrë më mos të pyetet për këtë çështje.\r\n\r\n“Jo nuk është aspak e vërtetë, nuk dua të flas për këtë çështje. Edhe kurrë më mos më kontaktoni për këtë punë”, tha ai.\r\n\r\nLajmi.net ka kontaktuar edhe me Tunën përmes mesazheve ndërsa këngëtarja nuk ka kthyer përgjigje./Lajmi.net.\r\ntuna\r\n\r\ntttuna-650x358

loading...

Short URL: http://lajmexpress.net/?p=40305

Posted by on Aug 17 2016. Filed under ShowBizi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.
loading...