Tronditet ShowBizi : Fëmiu i Elvanës është i Getoar Selimit? Plas sherri mes – Lajmexpress.net
Ballina / ShowBizi / Tronditet ShowBizi : Fëmiu i Elvanës është i Getoar Selimit? Plas sherri mes

Tronditet ShowBizi : Fëmiu i Elvanës është i Getoar Selimit? Plas sherri mes

\r\nNjë foto që ka postuar Elvana Gjata në Instagram, ka shkaktuar reagime të shumta nga ana e fansave, të cilët e urojnë pasi pretendohet se ajo është shtatzënë..\r\nPortali Albeu bën me dije se në këtë mori urimesh, një reagim nuk ka patur nga vetë këngëtarja lidhur me këtë lajm. Teksa ka dhe nga ata të cilët pyesin në lidhje me këtë ngjarje të bukur, ne ende mbetemi në pritje të surprizës së radhës nga vetë këngëtarja, e cila po gëzon një famë të jashtëzakondshme. /albeu.com/\r\nlarge