|

Shokon Marina Vjollca Shikoni se qfar tenton të beje

loading...

\r\nMarina Vjollca duket se kujton me nostalgji pushimet verore, po aq sa edhe momentet e bukura që ka kaluar.\r\nAjo ka postuar një fotot në profilin e saj në Instagram, ku një detaj bie më shumë në sy se gjithçka tjetër nga biondja seksi. Pikërisht një lule që Marina i ka montuar fotot për të fshehur ekspozimin e gjoksit. Edhe pse motra e saj, Luana nuk ka ngurruar që të publikojë foto me bikini, Marina në këtë drejtim është treguar më shumë e rezervuar duke mos ekspozuar asnjë pjesë të trupit edhe pse tashmë është sezon pushimesh dhe plazhi.\r\nmarinavjollca\r\n\r\n14017800-10205290943187872-417237440-n_1471539074-9336479

loading...

Short URL: http://lajmexpress.net/?p=40358

Posted by on Aug 18 2016. Filed under ShowBizi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.
loading...