Shkurte Gashi e tepron, i “laget” Zogu?! (Foto + 16) – Lajmexpress.net
Ballina / Video / Shkurte Gashi e tepron, i “laget” Zogu?! (Foto + 16)

Shkurte Gashi e tepron, i “laget” Zogu?! (Foto + 16)

\r\nKengëtarja Shkurte Gashi ka provokuar fort me një fotografi të postuar në profilin e saj në Instagram. Përpos linjave trupore që ka zbuluar, këngëtarja duket se tek “Zogu” ka një të metë, shkruan Gazeta Blic.\r\n\r\nSikurse shihet në foto, duket se ose i është laguar nga temperatura dhe atmosfera, ose ka të veshur mbathje të zeza, që bëjnë të duket sikur t’i jetë lagur zogu.\r\nshkur-300x226\r\n\r\nUntitled-6-300x205