|

Shaqirin po e thërret e gjithë Kosova, ai reagon me një postim në facebook (Foto)

loading...

\r\nXherdan Shaqiri së bashku me disa lojtar të tjerë shqiptarë është kthyer në qendër të vëmendjes në ditëtë e fundit.\r\n\r\nAtyre po u kërkohet të luajnë për Kosovën, pasi kjo e fundit është pranuar me të drejta të plota në FIFA dhe UEFA.\r\n\r\nShaqiri nuk është duke i dhënë edhe aq siklet vetës për këtë gjë, por është duke u marrë më shumë me paraqitjet e tij për Stoke Cityn.\r\n\r\nAi ka postuar një foto ku shihet duke iu falënderuar zotit për golin që shënoi në fundjavë. /Telegrafi/\r\n14045725_1079157132160563_2081219718001709918_n\r\n\r\nshaqiri-1-1-e1471462563899-780x439

loading...

Short URL: http://lajmexpress.net/?p=40312

Posted by on Aug 17 2016. Filed under Sport. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.
loading...
Loading...