Shaqirin po e thërret e gjithë Kosova, ai reagon me një postim në facebook (Foto) – Lajmexpress.net
Ballina / Sport / Shaqirin po e thërret e gjithë Kosova, ai reagon me një postim në facebook (Foto)

Shaqirin po e thërret e gjithë Kosova, ai reagon me një postim në facebook (Foto)

\r\nXherdan Shaqiri së bashku me disa lojtar të tjerë shqiptarë është kthyer në qendër të vëmendjes në ditëtë e fundit.\r\n\r\nAtyre po u kërkohet të luajnë për Kosovën, pasi kjo e fundit është pranuar me të drejta të plota në FIFA dhe UEFA.\r\n\r\nShaqiri nuk është duke i dhënë edhe aq siklet vetës për këtë gjë, por është duke u marrë më shumë me paraqitjet e tij për Stoke Cityn.\r\n\r\nAi ka postuar një foto ku shihet duke iu falënderuar zotit për golin që shënoi në fundjavë. /Telegrafi/\r\n14045725_1079157132160563_2081219718001709918_n\r\n\r\nshaqiri-1-1-e1471462563899-780x439