|

Rrëfimi prekës i vëllaut të Armela Segashit, viktima e sulmit të Mynihut

loading...

\r\n1

loading...

Short URL: http://lajmexpress.net/?p=38594

Posted by on Jul 25 2016. Filed under Aktualitete, Argëtim, Jetë dhe Stil, Kuriozitete, Lajme, Shëndetësi, ShowBizi, Sport, Video. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.
loading...