|

Nis protesta në Tiranë për lirimin e Haradinajt!

loading...

1
Ka nisur protesta në Tiranë e shumë të rinjve, që kanë zgjedhur të mblidhen dhe të apelojnë përpara ambasadës Franceze për lirimin e Ramush Haradinajt.
Me pankarta në duar, të rinj i apelojnë autoriteteve franceze që të kërkojnë lirimin e kreut të AAK-së, pasi ky arrestim është i padrejtë.
2

loading...

Short URL: http://lajmexpress.net/?p=57332

Posted by on Jan 11 2017. Filed under Lajme. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.
loading...