|

Në ditën e dasmës së Tunës, kujtojmë lidhjet e saj të dështuara (Video)

loading...


Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën.
Por, kjo nuk është hera e parë që Tuna është kurorëzuar, transmeton gazeta Express.

loading...

Ajo prapa vetës ka lënë një martesë, një fejesë dhe disa lidhje të dështuara

Në mesin e këtyre meshkujve shumica janë të famshëm.

Për të parë historitë e dashurisë të Tunës ndiqeni materialin e përgaditur nga emisioni Express Rozë.Gazeta Express
1

Short URL: http://lajmexpress.net/?p=57355

Posted by on Jan 11 2017. Filed under Lajme. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.
loading...