|

“Martova vetveten”: E sëmura me kancer realizon ëndrrën e jetës pa dhëndër

loading...

\r\nKur dy vjet më parë, ajo u diagnostikua me kancer, Natali Adams, vendosi që të bëjë një listë dëshirash, që donte të realizonte përpara se të vdiste. Mes tyre ishte edhe një dëshirë speciale: ajo prenotoi kishën që frekuentonte që kur ishte fëmijë, me një fustan të bardhë, për tu martuar përpara Zotit, me ose po partner.\r\nPrej kohësh, ajo i dedikohej 24 orë në 24 fëmijës së saj të vetëm. Ishte beqare, por pasi u sëmurë situata ishte akoma dhe më e vështirë për të gjetur një partner. Pavarësisht mungesës së një partneri, Natali nuk u ndal për të realizuar dëshirën. “Martova vetveten, ishte një ceremoni jete”, tregoi e sapomartuara për të përditshmen angleze “That’s Life\r\nNatali-Adams

loading...

Short URL: http://lajmexpress.net/?p=40390

Posted by on Aug 18 2016. Filed under Argëtim. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.
loading...
Loading...