|

Macja po gjuante miun, mirpo pula del fituese (Video)

loading...

NJË MACE PO LUANTE ME NJË MI, TË CILIN PO BËHEJ GATI TA HANTE.
Por pikërisht në momentet e fundit, një pulë ndërhyn dhe ia marr prenë.

loading...

Video është bërë nga amerikani Daniel Boe.

Short URL: http://lajmexpress.net/?p=54846

Posted by on Dec 19 2016. Filed under Kuriozitete. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.
loading...
Loading...