|

I dërrmuar nga tragjedia, flet babai i Armela Segashit

loading...

\r\n1

loading...

Short URL: http://lajmexpress.net/?p=38601

Posted by on Jul 25 2016. Filed under Aktualitete, Argëtim, Jetë dhe Stil, Kuriozitete, Lajme, Shëndetësi, ShowBizi, Sport, Video. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.
loading...