Home » Video You are browsing entries filed in “Video”

Mos e le pa e Shikuar : ABORTI dhe klithma e nje femije qe meriton te jetoje

hqdefault (2)

\r\n

August 16th, 2016 | Posted in Video | Read More »

Qka po ndodh kështu në Prishtine dy femra duke u grindur ne mes të qytetit

875711-300x190

\r\n\r\n

August 16th, 2016 | Posted in Video | Read More »

Momenti i shpërthimit te Kuvendi i Kosovës (Video)

13901805_1222938587757665_152019290_o-650x358

\r\n Policia e Kosovës ka bllokuar rrugën “Agim Ramadani” pranë së cilës gjendet ndërtesa e Kuvendit të Kosovës. \r\n \r\n \r\nBurime të pakonfirmuara  hedhin alibi se ndërtesa e Kuvendit është sulmuar nga ana e kundërt e rrugës, megjithatë,  policia e kontaktuar nga lajmi.net, nuk është përgjigjur në telefon.\r\n\r\nSidoqoftë, qytetarë të ndryshëm kanë postuar video nga […]

August 5th, 2016 | Posted in Lajme,Video | Read More »

LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!!

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

Babai i Diamantit tregon momentin kur policia i dha lajmin tragjik

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Uncategorized,Video | Read More »

Xhaka dhe organi gjenital, Kosovari ”turpërohet” në stërvitje (VIDEO)

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

I dërrmuar nga tragjedia, flet babai i Armela Segashit

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

Hoxha nga Prizreni i quan femrat kurva (Video)

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

Rrëfimi prekës i vëllaut të Armela Segashit, viktima e sulmit të Mynihut

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

Publikohet video, si u deh adoleshentja në shkuma party para skandalit në plazh

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Uncategorized,Video | Read More »

loading...
Loading...