ShowBizi – Page 2 – Lajmexpress.net
Ballina / ShowBizi (faqe 2)

ShowBizi

DUKET SE URREJTJA MES FAMILJES SE ADELINA ISMAJLIT DHE LEONORA JAKUPIT KURR NUK DO TE SHUHET (Video)

\r\nDUKET SE URREJTJA MES FAMILJES SE ADELINA ISMAJLIT DHE LEONORA JAKUPIT KURR NUK DO TE SHUHET (Video)\r\n\r\nNe fakt, gjate nje sesioni te pyetje-pergjigje mes fansave dhe motres se Adelines, kengetares Zanfina Ismajli, edhe njehere eshte sqaruar pozicioni i familjes Ismajli ne raport me kengetaren drenicase, transmeton Telegrafi.\r\nPermes llogarise se Zanfines …

Artikulli i plotë »