Home » ShowBizi You are browsing entries filed in “ShowBizi”

Zbulohet pse janë bashkuar Blero dhe Afrona,arsyeja do t’ju befasojë

blero

\r\n

August 17th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

Qarrtet Afrona Dika: ePabesueshme se si ia mbyll Gojën Bleros se po ta …

images (1)

\r\nQarrtet Afrona shikoni se si ia mbyll gojen Bleros por duket sikur ti thot se po ta ha Gojen ose kete e ka ber nga Dashnia qe ka per te.\r\nPas shum lajmeve kinse kta te dy jan ndar Afrona tregon permes Instagram se ata po kalojn shum mir dhe spo merren me Mediat.\r\n

August 17th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

Bomba e Radhës : Aksidentohet Këngtarja Zanfina Ismajli / (FOTO)

1443880494aksid-mullet

\r\nKëngëtarja Zanfina Ismaili është aksidentuar nga një qytetar i Maqedonisë.\r\n\r\n“Prive” shkruan se ajo ishte duke udhëtuar për disa punë personale, ndërsa fajtori është dënuar për pakujdesi në trafik.\r\n\r\nZanfina është e suksesshme në punën që bën, ndërsa rreth vetes ka mbledhur shumë \r\n

August 16th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

Genta Ismajli i ndodhi Kjo kejt e papritur

BgUA0PuCcAA-Gm7

\r\n

August 16th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

Disa foto të Safete Mustafës me bashkëshortin e ri (Foto)

safete-mustafa-300x186

\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n

August 16th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

Trondit Linda Morina, publikon foto të gjoksit për të treguar se i ka origjinale

4-7-530x277-300x157

\r\n\r\n\r\n

August 16th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

DUKET SE URREJTJA MES FAMILJES SE ADELINA ISMAJLIT DHE LEONORA JAKUPIT KURR NUK DO TE SHUHET (Video)

11153392_10204873290645909_343717084_o4

\r\nDUKET SE URREJTJA MES FAMILJES SE ADELINA ISMAJLIT DHE LEONORA JAKUPIT KURR NUK DO TE SHUHET (Video)\r\n\r\nNe fakt, gjate nje sesioni te pyetje-pergjigje mes fansave dhe motres se Adelines, kengetares Zanfina Ismajli, edhe njehere eshte sqaruar pozicioni i familjes Ismajli ne raport me kengetaren drenicase, transmeton Telegrafi.\r\nPermes llogarise se Zanfines ne Facebook, nje adhurues pyeti […]

August 16th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

Nora Istrefi të le pa fjale Jam i bindur se do ta shikosh mbi 10 herë

nora_istrefi_nora_eeFyxUey.sized_-300x300

\r\n

August 16th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

Bleona Qereti i ka tmerruar ndjekësit, e fyejnë rëndë (Foto)

bleona17

\r\nJemi mësuar që Bleonën ta shohim shumë seksi në paratijet e saj, por dalja e saj e fundit nuk është për tu duartrokitur.\r\n\r\nNjihet si person që viziton pothuajse çdo vend, por shetitorja e Moskës në Rusi, përkatësisht në sheshin ‘Kremlin’ nuk ishte vendi ku ajo do të duhej të paraqitej kaq e zhveshur, shkruan lajmi.\r\n\r\nKy […]

August 16th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

Lajm i Fundit : Shikoni se qfar pozite e kap një fans Ciljeten (VIDEO)

13912679_1135986563145333_3358960099114480029_n

\r\n

August 16th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

loading...
Loading...