Home » ShowBizi You are browsing entries filed in “ShowBizi”

Kosovari arsyeja e sukseseve te grupit PNL.. (FOTO+VIDEO)

1

\r\nReperi i cili gjindet ne franc FITO 21 vjecari nga Kosova eshte arsyeja qe grupi PNL eshte i famshem pasi qe ky eshte aj qe krijoi grupin edhe shkruan tekstet e grupit por se shpejti do te vije kenga me e re PNL ku do te jet edhe Kosovari i pranishem ne kenge edhe spot… […]

November 28th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

Roberti zbulon ‘botën e tij’, nuk është Nora (Foto)

botaR

\r\nKa më shumë se 1 vit që është bërë me dhuratën më të mirë nga Zoti.\r\n\r\nRobert Berisha që kur ka lindur vajza e tij Renee, në shumë intervista ka theksuar se po jetonë ditët e tij më të mira.\r\n\r\nAi ka postuar një fotografi në rrjetet sociale ku shihet Renee. E sipas shkrimit të lënë, ai […]

August 19th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

Shkurte Fejza…Hiti rradhës për Mergimtarët nëse je i dobët me zemër mos e dëgjo..!!

maxresdefault

\r\n

August 18th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

Shkendija e tepron del Komplet Nudo ne FOTO, +18

Shkendije-mujaj-5

\r\nShkëndije Mujaj ka sjell disa imazhe tejet provokuese ne facebook .\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n

August 18th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

Shokon Marina Vjollca Shikoni se qfar tenton të beje

14017800-10205290943187872-417237440-n_1471539074-9336479

\r\nMarina Vjollca duket se kujton me nostalgji pushimet verore, po aq sa edhe momentet e bukura që ka kaluar.\r\nAjo ka postuar një fotot në profilin e saj në Instagram, ku një detaj bie më shumë në sy se gjithçka tjetër nga biondja seksi. Pikërisht një lule që Marina i ka montuar fotot për të fshehur […]

August 18th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

As vdekja e nënës nuk i pajtoi

adelin-848x478

\r\nAdelina dhe Zanfina Ismaili janë yje të skenës muzikore. Por ka kohe që në mediat rozë raportohej që ato nuk flasin më njëra-tjetren.\r\n\r\nIshte Zanfina ajo që e demantoi këto lajme duke thënë së ato mbajnë kontakt.\r\n\r\nPor, deklaratat e saj nuk duken shumë të besueshme, distanca mes tyre gjatë varrimit të nënës së tyre e dëshmon […]

August 18th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

Tronditet ShowBizi : Fëmiu i Elvanës është i Getoar Selimit? Plas sherri mes

large

\r\nNjë foto që ka postuar Elvana Gjata në Instagram, ka shkaktuar reagime të shumta nga ana e fansave, të cilët e urojnë pasi pretendohet se ajo është shtatzënë..\r\nPortali Albeu bën me dije se në këtë mori urimesh, një reagim nuk ka patur nga vetë këngëtarja lidhur me këtë lajm. Teksa ka dhe nga ata të […]

August 18th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

Shqiptarja më seksi në botë, nxjerr gjoksin në shesh (Foto)

kriiii-500x478-500x375

\r\nModelja seksi shqiptare, Kristin Prengaj ka provokuart fort. Ajo ka vënë në pah linjat seksi që ka, raporton Gazeta Blic.\r\n\r\nAjo së bashku me këngëtaren, Zajmina Vasjarin kanë nxjerrë komplet gjoksin. / Gazeta Blic\r\n\r\n\r\n

August 18th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

Zbulohet i dashuri i ri i Tunës?! (Foto)

tttuna-650x358

\r\nKëngëtarja shkupjane Tuna, pak kohë më parë ka përfunduar lidhjen e shumë përfolur me Cozman.\r\nKohët e fundit ajo është parë shumë në shoqëri të Yll Limanit, kështu disa media duke konstatuar se mes tyre ka diçka, por Ylli e ka mohuar një gjë të tillë, shkruan lajmi.net.\r\n\r\nBurime të afërta me çiftin për Lajmi.net thonë që […]

August 17th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

Leonora Jakupi Flet për Jeten e saj dhe Tregon për…(Video)

leonora-j-video

\r\n

August 17th, 2016 | Posted in ShowBizi | Read More »

loading...