Ballina / Lajme (faqe 2)

Lajme

Labinot Tahiri tregon përsëri humanizmin e tij, nuk do të besoni çfarë i dhuroi moderatorit kosovar (VIDEO)

1

Labinot Tahiri i njohur nga të gjithë si “Labi” ka qenë i ftuar në emisonin “Kojshia Show”Kandidati për kryetar të AKR-së në qytetin e Ferizajit edhe në ketë emision u tregu një humanistë i madh shkruan GazetaBlic.comShikojeni minutën e 4o dhe shiheni çfarë i dhuroi Labi moderatorit Sadri Imeri./GazetaBlic.com

Artikulli i plotë »