Ballina / Lajme

Lajme

Kjo video e nënave kosovare po tronditë botën

1

Ambasadori rus në Organizatën e Kombeve të Bashkuara, Vitaly Ivanovich Churkin, i cili ka ndërruar jetë sot në Nju-Jork, kishte vizituar Kosovën, pak muaj para shpalljes së pavarësisë. Ambasadorët e Këshillit të Sigurimit të Organizatës së Kombeve të Bashkuara, përfshirë Churkinin, kanë vizituar Kosovën në prill të vitit 2007, për …

Artikulli i plotë »

Cima e kall atmosferën në dasmën e djalit të Shyhretes, ja çfarë bëri.. Publikohet video..!! (Exluzive)

1

Pjesëmarrja e të famshmëve në dasmën e djalit të Shyhrete Behlulit, ka bërë që interesimi i publikut të jetë akoma më i madh për atmosferën që është krijuar atje. Mihrije Braha ka qenë një prej shumë yjeve që e kanë nderuar këngëtaren e madhe dhe ka vendosur ta ndajë me …

Artikulli i plotë »