Home » Kuriozitete You are browsing entries filed in “Kuriozitete”

Histori përrallash, njihuni me njeriun që jeton mes arinjve (Foto)

auto_122318-yhntwf61y4-650x3581482165216

Një ish-biolog ka realizuar ëndrrën e tij të përjetshme që të ecë përkrah arinjve në pyll. Joel Rosenthal  jeton me disa arinj të zinj në një fermë në Hillsboro, West Virginia dhe mund të kalojë muaj të tërë pa u takuar me qenie njerëzore. 74-vjeçari ka shpëtuar arinjtë e egër dhe është kujdesuar për 7 […]

December 19th, 2016 | Posted in Kuriozitete | Read More »

Macja po gjuante miun, mirpo pula del fituese (Video)

0

NJË MACE PO LUANTE ME NJË MI, TË CILIN PO BËHEJ GATI TA HANTE. Por pikërisht në momentet e fundit, një pulë ndërhyn dhe ia marr prenë. Video është bërë nga amerikani Daniel Boe.

December 19th, 2016 | Posted in Kuriozitete | Read More »

Njeriu misterioz më i pasur në botë, lë pas edhe Bill Gates

aman

Miliarderi Bill Gates e ka humbur vendin e parë i të qenit njeriu më i pasur në botë. Vendin e tij e ka zënë një spanjoll, pak i njohur në botë por i suksesshëm. Themeluesi misterioz i kompanisë Zara, Amancio Ortega renditet i pari në listën e më të pasurve në botë. Aksionet e kompanisë […]

December 19th, 2016 | Posted in Jetë dhe Stil,Kuriozitete | Read More »

“Toka drejt fundit. Elita politike po ndërton bunkere për vete”

1

\r\nPas retorikës së ashpër dhe kërcënimeve bërthamore mes Perëndimit dhe Rusisë, nuk qëndrojnë interesat e kundërta dhe lufta për influencë, por diçka shumë më e madhe.\r\n\r\nKjo është teoria më e fundit konspirative që po qarkullon nëpër forume dhe rrjetet sociale në internet, sipas të cilës, udhëheqësit dhe elita politike globale është në dijeni të një […]

November 8th, 2016 | Posted in Kuriozitete | Read More »

LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!!

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

Babai i Diamantit tregon momentin kur policia i dha lajmin tragjik

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Uncategorized,Video | Read More »

Xhaka dhe organi gjenital, Kosovari ”turpërohet” në stërvitje (VIDEO)

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

I dërrmuar nga tragjedia, flet babai i Armela Segashit

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

Hoxha nga Prizreni i quan femrat kurva (Video)

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

Rrëfimi prekës i vëllaut të Armela Segashit, viktima e sulmit të Mynihut

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

loading...