Home » Jetë dhe Stil You are browsing entries filed in “Jetë dhe Stil”

Gruaja që kishte peshuar 163 kg dhe tani peshon 63 kg, ka një këshillë për ju

1-367-780x439

Për Krissy Thomas, humbja e peshës kishte qenë e vështirë gjithmonë. Ajo dikur kishte peshuar 163 kilogramë, dhe i ishte referuar vetes si ‘obeze’, e gjithashtu kishte pasur edhe probleme të ndryshme shëndetësore. “Nuk mund të ecja pa dhimbje të tmerrshme për thuajse tre muaj. Dhe këtë dhimbje e kisha fituar si pasojë e mbipeshës. […]

December 19th, 2016 | Posted in Jetë dhe Stil | Read More »

Njeriu misterioz më i pasur në botë, lë pas edhe Bill Gates

aman

Miliarderi Bill Gates e ka humbur vendin e parë i të qenit njeriu më i pasur në botë. Vendin e tij e ka zënë një spanjoll, pak i njohur në botë por i suksesshëm. Themeluesi misterioz i kompanisë Zara, Amancio Ortega renditet i pari në listën e më të pasurve në botë. Aksionet e kompanisë […]

December 19th, 2016 | Posted in Jetë dhe Stil,Kuriozitete | Read More »

LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!!

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

Babai i Diamantit tregon momentin kur policia i dha lajmin tragjik

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Uncategorized,Video | Read More »

Xhaka dhe organi gjenital, Kosovari ”turpërohet” në stërvitje (VIDEO)

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

I dërrmuar nga tragjedia, flet babai i Armela Segashit

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

Hoxha nga Prizreni i quan femrat kurva (Video)

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

Rrëfimi prekës i vëllaut të Armela Segashit, viktima e sulmit të Mynihut

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Video | Read More »

Publikohet video, si u deh adoleshentja në shkuma party para skandalit në plazh

1

\r\n

July 25th, 2016 | Posted in Aktualitete,Argëtim,Jetë dhe Stil,Kuriozitete,Lajme,Shëndetësi,ShowBizi,Sport,Uncategorized,Video | Read More »

loading...