Aktualitete – Lajmexpress.net
Ballina / Aktualitete

Aktualitete

Pamje dhe intervista ekskluzive që kurrë më parë nuk janë transmetuar për UÇK-në dhe familjen Jashari.

Ekskluzivisht, per diten e Pavaresise Cka kishte rrefyer Hamez Jashari, per sulmet ne Prekaz? Intervista e patransmetuar, publikohet per here te pare kete te Premte ne emisionin Udheve. Pamje ekskluzive te aksioneve te Ushtrise Clirimtare te Kosoves. Ndihma mjekesore per pjesetaret e UCKse dhe civilet e plagosur.

Artikulli i plotë »