|

Burri e tradhëtonte me shërbëtoren, papagalli e zbulon

loading...

\r\nNjë burrë pothuajse ka përfunduar në burg, pasi papagalli e kishte zbuluar aferën e tij me shërbëtoren.\r\nTradhëtia bashkëshortore në Kuvajt është e jashtëligjshme dhe kështu burri ka rrezikuar disa vite burg për këtë gjë.\r\n\r\nKur gruaja kishte shkuar në shtëpi, papagalli kishte përsëritur disa fraza të cilat nuk i kishte dëgjuar më parë dhe me gjasë këto ishin frazat që burri i saj i përdorte me shërbëtoren, përcjellë lajmi.net\r\n\r\nPra, gruaja e kishte marrë papagallin dhe ka shkuar në gjykatë për të dëshmuar, ndërsa gjykata nuk e ka pranuar atë si dëshmi, pasi nuk dihet nëse këto fraza ai i ka dëgjuar në TV, Radio apo nga komunikimi i burrit të saj me shërbëtoren.\r\n\r\nMegjithatë, rasti ka bërë bujë të madhe në gjithë botën./lajmi.net\r\n1

loading...

Short URL: http://lajmexpress.net/?p=47728

Posted by on Oct 26 2016. Filed under Lajme. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
loading...