“Author Archive”
Stories written by arbnor

E kapin duke vjedhur, hajduti vret veten (Video,+18)

1

\r\nPamje shokuese janë regjistruar nga kamerat e sigurisë në një qendër tregtare në Nizhnekamsk të Tatarstanit, një rajon në lindje të Rusisë.\r\nNë video dallohet një i ri që është ndaluar nga policia, pasi u kap nga stafi i supermarketit duke vjedhur dy shishe vodka.\r\n\r\nHajduti, përcjell TCH, dukshëm në gjendje të alarmuar, në vend që të […]

October 26th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Miliarderi ofron 180 milionë dollarë për atë që martohet me vajzën e tij ,por ka nje kusht !

1-5

\r\nMiliarderi kinez Cecil Chao, po ofron shumën marramendëse të 180 milionëve dollarë për cilindo mashkull që do të martohej me vajzën e tij lezbike.\r\n\r\n34-vjeçarja Gigi Chao është një lesbike që pret që i ati i saj të pranojë këtë fakt, ndërsa shpreson që ai të ndalojë së tentuari për t’ia ndërruar asaj orientimin seksual.\r\n\r\nAjo, gjithashtu, […]

October 25th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Keng per Jetnis Dollapin qe vdiq ne aksident muaj me pare ne Tirane.. (Nese je i dobet mos e degjo..)

1

R.I.P #JetnisDollapi #GoneButNeverForgotten. #ComingSoon Resp G @ogmerks A video posted by Adonis Lazy Dollapi (@lazyofficial) on Oct 25, 2016 at 2:16pm PDT \r\n

October 25th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

LAJMI I FUNDIT: Serbia osh bo gati per zhdukjen e Kosoves.. (FAKTE)

1

\r\nAsaj që i janë frikësuar më së shumti shqiptarët e Kosovës, sot e ka thënë shefi i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë dhe bashkëpunëtori më i afërt i kryeministrit serb, Marko Gjuriq.\r\n\r\nSipas tij, projekti i shtetit të Kosovës, që ai i referohet si projekt i dështuar, duhet të zëvendësohet me projektin e një […]

October 25th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

“Lejla”, video më e shikuar në botë në 24 orët e fundit (Foto/Video)

1

\r\nËshtë publikuar ditën e djeshme dhe po korr sukses të jashtëzakonshëm që në 24 orët e para. Bëhet fjalë për këngën më të re, “Lejla” të Elvana Gjatës në bashkëpunim me Capital T dhe 2Po2.\r\nVetëm pak minuta më parë, menaxheri i Elvanës, Andi Gramo në një postim ka treguar se për këto 24 orët e […]

October 25th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Shtëpia në shitje për vetëm 4 000 EURO ..Arsyeja Shokuese!!!

1

\r\nShtëpi të braktisur shtëpinë familjare në fshatrat serbe të ofruara për shitje me çmime të Bagatelle, por blerësit janë askund. Në vende rreth Butch ka mbi njëqind shtëpi boshe të ofruara për shitje katër deri në shtatë – 8000 €.\r\nShumë prej tyre janë tashmë të dobët, por ka një mënyrë shumë të ngurta ata shikojnë, […]

October 25th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

E Dhimbshme! Shiko cka i bëjn Mashtruesit nga Kosova kësaj Loke!!!

1

\r\n

October 25th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Gruaja pret këmbët dhe duart, arsyen as nuk do e kishit menduar…

1

\r\nNjë grua vietnameze prehu këmbën dhe dorën për të marrë paratë e sigurimit të jetës. Bëhet fjalë për 150 mijë euro. Mashtrimi i pabesueshëm doli në dritë kur policia nisi që të hetojë dhe gjeti mospërputhje me incidentin e pretenduar. Ngjarja nisi kur 30-­vjeçarja Ly Thi N., bindi të njohurin e saj Doan Van D., […]

October 25th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

NASA konfirmon tmerrin: Ja cfar do ti ndodh tokës në nëntor !

1

\r\nKëto muaj ka pasur shumë raporte në lidhje me Tokën dhe ndryshimet e saj kohët e fundit dhe jo gjithcka është konfirmuar. Megjithatë, këtë herë NASA ka konfirmuar se toka do të përjetojë errësirë totale për 15 ditë në nëntor të vitit 2016 duke filluar nga 15 nëntori deri më 29 nëntor, shkruan” Morning News […]

October 25th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Kjo është paga! Gjermania lëshon leje pune edhe për kosovarët

1

\r\nNga janari deri në shtator të këtij viti, Gjermania ka lëshuar 15.500 viza për emigrantët e punës nga Ballkani Perëndimor ose konkretisht nga: Shqipëria, Bosnja, Kosova, Maqedonia, Mali i Zi dhe Serbia\r\n\r\nVitin e kaluar, azil në Gjermani kanë kërkuar 144 mijë persona nga Ballkani Perëndimor. Sigurisht, pothuaj pa asnjë shans për ta fituar atë.\r\n\r\nKjo ishte […]

October 25th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

loading...
Loading...