“Author Archive”
Stories written by arbnor

Milani u kthehet fitoreve në Serie A (Video)

1

\r\n

October 30th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Makoçi: Edi shoku im i rinisë, sot…!!

1

\r\nAktorja e mirënjohur e viteve ’80-’90, Matilda Makoçi është rikthyer për publikun me një ekspozitë të veçantë e titulluar “Hare + m”.\r\n\r\nMakoçi merr pjesë rrallë në aktivitete dhe akoma më rrallë pranon të flasë për veten apo ish-bashkëshortin. Pasi recitoi në ekspozitën e artistes, Natasha Bega, e cila e bindi Makoçin të rikthehet në publik, […]

October 26th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

50 mijë vende pune në Gjermani, kush mund të aplikojë e kriteret

1

\r\nMjafton një zanat për të depërtuar në tregun gjerman të punës. Janë 50 mijë vende të lira të shpallura nga Gjermania, por jo të gjitha këto kërkesa do të plotësohen prej aplikantëve shqiptarë.\r\n\r\n\r\nDrejtori i Shërbimit Kombëtar të Punësimit, Artur Micko, sqaron për gazetën të gjitha procedurat që do duhet të ndiqen prej atyre që janë […]

October 26th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Intervista Gjyste Vulajt Shokon Gazetaren! (Video)

1

\r\n

October 26th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Zemra do ju ndal së rrahuri kur ta shifni se kush e ndihmon drerin të dal nga lumi(Video)

1

\r\n

October 26th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

“Më vodhën 65 mijë lekë”, gjeti gruan të lidhur në karrige, por e vërteta e gruas në Tiranë është tronditëse

1

\r\nNjë grua që jeton në fshatin Pinet të Ndroqit ka mashtruar bashkëshortin e saj, por duket se ia ka “futur” vetes.\r\n\r\nAjo kishte sajuar një vjedhje për të tërhequr vëmendjen e të shoqit. Çifti nuk kishte marrëdhënie të mira prej kohësh, ndaj gruaja ka hapur dritaren dhe është lidhur në një karrige, duke gënjyer se disa […]

October 26th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Shqiptari nga Kosova niset për Gjermani Sdo ta besoni cka i ndodhi rrugës!!

1

\r\n

October 26th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Alarmante !! Ne qofte se keni njerat nga keto10 shenjat nuk duhet t’i neglizhoni kanceri eshte …

1

\r\nSëmundja e kancerit bëhet e pashërueshme në rast se simptomat e saj nuk i vërejmë me kohë.\r\nJanë disa shenja të cilat nuk duhet t’i neglizhoni, për arsye se ato mund të jenë një “alarm” i sëmundjes më të përhapur në planet.\r\nShenjat që nuk duhet t’i neglizhoni:\r\n\r\n1. Lëkurë irrituese\r\n\r\n2. Ndryshime në urinim\r\n\r\n3. Ndryshime në zë\r\n\r\n4. Plagë […]

October 26th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Burri e tradhëtonte me shërbëtoren, papagalli e zbulon

1

\r\nNjë burrë pothuajse ka përfunduar në burg, pasi papagalli e kishte zbuluar aferën e tij me shërbëtoren.\r\nTradhëtia bashkëshortore në Kuvajt është e jashtëligjshme dhe kështu burri ka rrezikuar disa vite burg për këtë gjë.\r\n\r\nKur gruaja kishte shkuar në shtëpi, papagalli kishte përsëritur disa fraza të cilat nuk i kishte dëgjuar më parë dhe me gjasë […]

October 26th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

Ekskluzive : Nate tragjedie per Sabriun cfare i ndodhi do ta trondite gjithe estraden

1

\r\nSonte në ora 19:00 janë bllokuar pothuajse të gjitha këngët e Sabri Fejzullahut në youtube.com\r\n\r\nSabri Fejzullahu e ka një problem të madh.\r\n\r\nPas shumë vitesh bashkëpunimi me produksionin Emra Com duket se ai i ka ndarë punët me këtë produksion, pasi që sonte shumica e këngëve të tij janë zhdukur nga youtube.com, apo thënë më ndryshe […]

October 26th, 2016 | Posted in Lajme | Read More »

loading...