|

As vdekja e nënës nuk i pajtoi

loading...

\r\nAdelina dhe Zanfina Ismaili janë yje të skenës muzikore. Por ka kohe që në mediat rozë raportohej që ato nuk flasin më njëra-tjetren.\r\n\r\nIshte Zanfina ajo që e demantoi këto lajme duke thënë së ato mbajnë kontakt.\r\n\r\nPor, deklaratat e saj nuk duken shumë të besueshme, distanca mes tyre gjatë varrimit të nënës së tyre e dëshmon këtë, raporton Periskopi.com.\r\nadelina-ismaili-triumf-riza-1\r\n\r\nadelin-848x478\r\n\r\nadelina-3

loading...

Short URL: http://lajmexpress.net/?p=40352

Posted by on Aug 18 2016. Filed under ShowBizi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.
loading...