Lajme

Treni nga Serbia sapo u fut në Kosovë pa lejen e Qeverisë (VIDEO) »

1

01:09 am | Treni që u nis nga Beogradi drejt veriut të Mitrovicës nuk ishte as i pari e as i fundit që mori rrugë drejt Kosovës nga shteti serb. Edhe para të shtunës por edhe…

Jan 17 2017 / Comments Off on Treni nga Serbia sapo u fut në Kosovë pa lejen e Qeverisë (VIDEO) / Read More »
Aktualitete

LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!! »

1

07:36 pm | \r\n…

Jul 25 2016 / Comments Off on LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!! / Read More »

Babai i Diamantit tregon momentin kur policia i dha lajmin tragjik »

1

07:18 pm | \r\n…

Jul 25 2016 / Comments Off on Babai i Diamantit tregon momentin kur policia i dha lajmin tragjik / Read More »

Xhaka dhe organi gjenital, Kosovari ”turpërohet” në stërvitje (VIDEO) »

1

07:13 pm | \r\n…

Jul 25 2016 / Comments Off on Xhaka dhe organi gjenital, Kosovari ”turpërohet” në stërvitje (VIDEO) / Read More »

I dërrmuar nga tragjedia, flet babai i Armela Segashit »

1

07:04 pm | \r\n…

Jul 25 2016 / Comments Off on I dërrmuar nga tragjedia, flet babai i Armela Segashit / Read More »

Lajme

 • 1

  Treni nga Serbia sapo u fut në Kosovë pa lejen e Qeverisë (VIDEO)

  Read More

 • Untitled

  Nikolic gati ta lërë presidencën dhe të niset për luftë në Kosovë se bashku me dy djemtë e tij

  Read More

 • Train hostesses stand in a train carriage decorated with iconic religious figures as it departs from Belgrade to Mitrovica, Kosovo at Belgrade's railway station, Serbia, Saturday, Jan. 14, 2017. Serbia has launched a railway link to Serb-dominated northern Kosovo despite protests from authorities in Pristina who described the move as a provocation and an aggressive violation of Kosovo's sovereignty. (AP Photo/Darko Vojinovic)

  LAJMI I FUNDIT: Treni i Serbis hyn në Mitrovicë pa leje të autoriteteve kosovare (VIDEO)

  Read More

 • 1

  Video qe po ‘çmend’ rrjetet sociale/ Ja me çfarë makine lëviz ky lypës

  Read More

 • 1

  NATO fuqizon ROSU-në: Mund të shkojnë në veri pa lejen e KFOR-it

  Read More

 • Untitled

  VIDEO E RRALLE – Kriminelet serbe filmojne femrat e perdhunuara shqiptare!!! (1999 Kosove) Nese je i dobet mos e shiko..

  Read More

 • 1

  Reagon edhe NATO për gjendjen e fundit, ka një lajm të keq për Kosovën

  Read More

 • haradinaj-3

  Ramush Haradinaj ka një mesazh shumë të rëndësishëm për të gjithë shqiptarët

  Read More

 • 1

  Definitivisht dorëzohet Serbia

  Read More

 • 1

  Flet kingu nga Franca.. Ramush Haradinaj ka nje selam per ata..!!

  Read More

 • Untitled

  Flet Ramush Hardinaj nga Franca ka nje mesazh per te gjith Shqiptaret ku do qe gjinden.. (VIDEO EXLUZI)VE

  Read More

 • Untitled

  Kris kënga për Thaçin: Ku po shkon o tren i zi, në Kosovë nuk të la me hi (Video)

  Read More

 • 1

  Takoi ujkun e madh në pyll, çfarë ndodhi më pas do t’ju mahnitë

  Read More

 • 1

  Gjenerali serb: Si e vramë Adem Jasharin. Atë e shiten tek ne spiunët shqiptarë

  Read More

LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!! »

07:36 pm | \r\n…

Jul 25 2016 / Comments Off on LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!! / Read More »
1

Histori përrallash, njihuni me njeriun që jeton mes arinjve (Foto) »

07:10 pm | Një ish-biolog ka realizuar ëndrrën e tij të përjetshme që të ecë përkrah arinjve në pyll. Joel Rosenthal  jeton me disa arinj të zinj në një fermë në Hillsboro, West Virginia dhe mund të kalojë muaj të tërë pa u takuar me qenie njerëzore. 74-vjeçari ka shpëtuar arinjtë e egër dhe është kujdesuar për 7…

Dec 19 2016 / Comments Off on Histori përrallash, njihuni me njeriun që jeton mes arinjve (Foto) / Read More »
auto_122318-yhntwf61y4-650x3581482165216

Pa Fjalë..!! Shiko cka i ndodh kësaj Nëne nga Kosova… »

07:21 pm | \r\n…

Aug 17 2016 / Comments Off on Pa Fjalë..!! Shiko cka i ndodh kësaj Nëne nga Kosova… / Read More »
maxresdefault

Gruaja që kishte peshuar 163 kg dhe tani peshon 63 kg, ka një këshillë për ju »

06:15 pm | Për Krissy Thomas, humbja e peshës kishte qenë e vështirë gjithmonë. Ajo dikur kishte peshuar 163 kilogramë, dhe i ishte referuar vetes si ‘obeze’, e gjithashtu kishte pasur edhe probleme të ndryshme shëndetësore. “Nuk mund të ecja pa dhimbje të tmerrshme për thuajse tre muaj. Dhe këtë dhimbje e kisha fituar si pasojë e mbipeshës.…

Dec 19 2016 / Comments Off on Gruaja që kishte peshuar 163 kg dhe tani peshon 63 kg, ka një këshillë për ju / Read More »
1-367-780x439

Kosovari arsyeja e sukseseve te grupit PNL.. (FOTO+VIDEO) »

12:38 am | \r\nReperi i cili gjindet ne franc FITO 21 vjecari nga Kosova eshte arsyeja qe grupi PNL eshte i famshem pasi qe ky eshte aj qe krijoi grupin edhe shkruan tekstet e grupit por se shpejti do te vije kenga me e re PNL ku do te jet edhe Kosovari i pranishem ne kenge edhe spot……

Nov 28 2016 / Comments Off on Kosovari arsyeja e sukseseve te grupit PNL.. (FOTO+VIDEO) / Read More »
1

Shëndetësi

Një ilaç i shijshëm (natyral) për të kuruar astmën, aneminë dhe kolesterolin..!! »

0-9-600x300

05:14 am | \r\nFiqtë janë në dispozicion gjatë gjithë vitit,prandaj ju mund ta përdorni këtë ilaç KURtë dëshironi. Kjo përzierje do të ulë kolesterolin dhe…

Aug 17 2016 / Comments Off on Një ilaç i shijshëm (natyral) për të kuruar astmën, aneminë dhe kolesterolin..!! / Read More »

LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!! »

1

07:36 pm | \r\n…

Jul 25 2016 / Comments Off on LAJMI FUNDIT: Tronditet SHQIPERIA sherr me benzinë në spital të Tiranes ka edhe te vdekur..!! / Read More »
Babai i Diamantit tregon momentin kur policia i dha lajmin tragjik » Xhaka dhe organi gjenital, Kosovari ”turpërohet” në stërvitje (VIDEO) » I dërrmuar nga tragjedia, flet babai i Armela Segashit » Hoxha nga Prizreni i quan femrat kurva (Video) » Rrëfimi prekës i vëllaut të Armela Segashit, viktima e sulmit të Mynihut »
maxresdefault

Pa Fjalë..!! Shiko cka i ndodh kësaj Nëne nga Kosova… »

07:21 pm | \r\n…

Aug 17 2016 / Comments Off on Pa Fjalë..!! Shiko cka i ndodh kësaj Nëne nga Kosova… / Read More »

ShowBizi